Sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz: 0312 963 12 34

Araba

Hakkımızda

PROVEGA

HAKKIMIZDA

Provega en doğru, temiz ve doğal içerikli ürün arayışımızdan doğmuştur.

Genç ve dinamik AR-GE ekibimiz inceledikleri bilimsel araştırmalar ve yaptıkları testler sonucunda ürünlerimizi geliştirmektedir. Amacımız her zaman kaliteden ödün vermeden , bilimsel olarak en uygun bileşenleri hazırlayarak insan sağlığına katkı sağlamaktır.

Ürünlerimizi oluştururken kullandığımız hammaddeler özenle seçilmekte ve özel laboratuvarlarda test edilerek birleştirilmektedir. Yapılan testler sonucunda en başarılı olan ürünler ise siz kullanıcıların huzuruna sunulmaktadır.

Günümüz dünyasında bir çok alanda insan sağlığı tehdit altında kalmaktadır. Provega ürünleri ise insan sağlığını en üst seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz her zaman en iyiyi, en doğruyu aramaktır. Bu nedenle bilimin ışığında çıktığımız bu yolda durmaksızın ilerlemekteyiz.

ÜRÜNLERİMİZ

İlk alışverişimdi. Fiyat, hız, özenli paketleme… Her açıdan çok beğendim.

Çok iyi ürün! 3 hafta içinde hemen farkı hissettim. Fiyatına ve kalitesine göre aldığıma kesinlikle değdi!

Ürünü beğendim. İyileşme görebiliyorum ve kullanmaya devam edeceğim. Ayrıca çok makul fiyatlı ve uzun bir yol kat ediyor.

-Provega kolajen’i birkaç kez satın aldım ve gerçekten çok mutluyum. Harikalar yaratıyor!

Kullanmaya başladığımdan beri ciddi anlamda fark oluşturduğunu kesinlikle söyleyebilirim ve hepinize tavsiye ederim. Fiyat performans olarak da mükemmel bir ürün. Hem Kolajen Gold’u hem de Complex olan ürünlerini kullanıyorum.

Ağrı kesici için aldığım krem gerçekten harika bir ürün, uygulaması kolay ve uygularken harika bir his veriyor.

İyileşmeler yok sayılamayacak derecede hızlı ilerliyor. Mutlaka denemenizi öneririm. Bir haftadan az süredir kullanıyorum şimdiden etkisini görmeye başladım.

Daha birkaç gün içinde çok daha enerjik hissetmeye başladım. Artık sabahları uyandığımda gerçekten kendimi güne hazır hissediyorum.

Siparişlerim beklediğimin dışında hiç çıkmadı ve hep zamanında teslim aldım elinize emeğinize sağlık.

Zamanından erken geldi ve ürün beklediğimden çok daha iyi çıktı. Firmaya teşekkür ediyor ve hepinize tavsiye ediyorum.