Sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz: 0312 963 12 34

Araba

Bio Dorian (At kestaneli Krem)

İndirim!

Bio Dorian (At kestaneli Krem)

350,00

Cilt onarıcı krem

Kategoriler:

Bu ürünü paylaş

İçindekiler:

Aqua, Hypericum Perforatum Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Carbomer, Arnica Montana Flower Oil, Potassium Sorbate, Menthol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Thymus Vulgaris Leaf Oil, Juniperus Communis Fruit Oil

Önerilen kullanım: Yüz haric vücudunuzda uygulama yapılacak bölgeyi yıkayıp kurulayın. Etkili şekilde emilene kadar hafifçe masaj yaparak uygulayın. Hekiminizin özel bir tavsiyesi yoksa günde 3-4 kez kullanılabilir. Bio Dorian Krem normal ve hassas ciltler için uygundur.

Özellikler: Bitkilerin ekstrakt ve yağlarından elde edilerek özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki etken maddeler, cilt bariyerinin güçlenmesine ve ciltte yoğun nemlendirme sağlayarak onarılmasına yardımcı olur. Cildi nemli tutar ve esnek hale gelmesini destekler.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Bio Dorian Krem içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı hassasiyetiniz varsa (alerjiniz varsa, geçmişte bu veya benzeri maddelerden herhangi biri ile kaşıntı ve/veya kızarıklık gibi deri belirtileriniz oluştuysa), uygulanacak bölgede egzama ya da akne gibi cilt bozuklukları varsa ya da enfekte deri ya da açık yaralara uygulamayınız. Gözünüze temasından kaçınınız, teması durumunda bol suyla yıkayınız. Yüz bölgesinde kullanmayınız. Ürün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması veya yutulması durumunda doktorunuza danışınız. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

100 ML

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bio Dorian (At kestaneli Krem)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir