Sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz: 0312 963 12 34

Araba

Sanitas MSM – 50 ML

İndirim!

Sanitas MSM – 50 ML

205,00

Cilt onarıcı krem

Kategoriler:

Bu ürünü paylaş

İçindekiler:

Aqua, Hypericum Perforatum Oil, Calendula Officinalis Flower Oil, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Centella Asiatica Extract, Glycerin, Carbomer, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Dimethyl Sulfone, Glucosamine, Potassium Sorbate, Menthol, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil

Önerilen kullanım: Yüz hariç vücudunuzda uygulama yapılacak bölgeyi yıkayıp kurulayın. Etkili şekilde emilene kadar hafifçe masaj yaparak uygulayın. Günde 3-4 kez kullanılabilir. 

Özellikler: Provega Sanitas MSM Krem normal ve hassas ciltler için uygundur. Bitkilerin ekstrakt ve yağlarından elde edilerek özel olarak formüle edilmiştir. İçeriğindeki etken maddeler, cildin yenilenmesine ve ciltte meydana gelmiş olan hasarın giderilmesine yardımcı olur. Cildi nemli tutarak yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesini destekler.

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. Provega Sanitas MSM Krem içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı aşırı hassasiyetiniz varsa (alerjiniz varsa, geçmişte bu veya benzeri maddelerden herhangi biri ile kaşıntı ve/veya kızarıklık gibi deri belirtileriniz oluştuysa), uygulanacak bölgede egzama ya da akne gibi cilt bozuklukları varsa ya da enfekte deri ya da açık yaralara uygulamayınız. Gözünüze temasından kaçınınız, teması durumunda bol suyla yıkayınız. Yüz bölgesinde kullanmayınız. Ürün kullanımı ile meydana gelebilecek istenmeyen bir etkiyle karşılaşılması veya yutulması durumunda doktorunuza danışınız. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

50 ML

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sanitas MSM – 50 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir